На росТБ взяли інтерв’ю у дівчини, яка загинула в Керчі: цинічне відео

Російські пропагандисти відзначилися черговим фейком

На росТБ взяли інтерв’ю у дівчини, яка загинула в Керчі: цинічне відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Під час спеціального ефіру програми “60 минут”, що вийшов на телеканалі “Росія 1” 17 жовтня, ведучі по телефону говорили з начебто очевидицею нападу на Керченський політехнічний коледж, студенткою 2-го курсу Аліною Керовою, але, як  з’ясувалося пізніше,  насправді студентка з таким ім’ям загинула під час нападу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Дождь”.

Loading...

Скандально відома ведуча пропагандистської програми Ольга Скабєєва назвала свою співрозмовницю  Аліною Керовою, яка і розповіла про події в коледжі. Пізніше стало відомо, що в списку загиблих в результаті нападу була зазначена студентка Керова Аліна Сергіївна, 2002 року народження.

Одногрупниця загиблої дівчини Вікторія Жукова розповіла, що на записі пропагандистів звучить голос не Аліни Керової. “Аліна загинула. Звичайно, це не вона і голос не її. У нас в коледжі немає нікого більше з таким прізвищем, а тим більше на другому курсі. Голос Аліни я б упізнала”, – сказала дівчина.

Журналісти зателефонували Ользі Скабєєвій, щоб  з’ясувати, яким чином загибла дівчина могла говорити в ефірі програми, на що пропагандистка порадила звернутися  в прес-службу телеканалу.

Нагадаємо, раніше на росТБ заговорили про смерть Володимира Путіна. Після нещодавніх погроз російського президента відправити всіх росіян в рай російський політолог Сергій Марков розвинув власну хворобливу уяву і розповів,  що буде, якщо президент Росії Володимир Путін загине від ядерної ракети.

Раніше російська журналістка і пропагандистка каналу «Росія» Ольга Скабєєва розповіла про те, як під час репортажу зі Страсбурга, де відбувалося важливе засідання ПАРЄ, представники української делегації бажали їй смерті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...