У справі про вбивство Захарченка з’явилася нова несподівана деталь

Олександра Захарченка 31 серпня в кафе "Сепар" не чекали

У справі про вбивство Захарченка з’явилася нова несподівана деталь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Як виявилося, спочатку ватажок т.зв. “ДНР” Олександр Захарченко 31 серпня не направлявся в кафе “Сепар” у тимчасово окупованому Донецьку, де загинув від вибуху саморобного вибухового пристрою.

Рішення про зміну маршруту було прийнято спонтанно і вже у  дорозі, буквально за кілька хвилин до вибуху, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сепаратисткий ресурс WG.

Loading...

Крім того повідомляється, що закладений вибуховий пристрій було обладнано міні-камерою, що дозволяє на 100% ідентифікувати мета.

У справі про вбивство Захарченка з’явилася нова несподівана деталь

 

Нагадаємо, що нещодавно було опубліковано фото, зроблені за секунду до вибуху у донецькому кафе “Сепар”.

На них можна побачити, що “міністр доходів ДНР” Олександр “Ташкент” Тимофєєв пропустив Захарченка вперед за секунду до вибуху. Спочатку Ташкента було також оголошено загиблим, проте потім виявилося, що він живий. Травмований Тимофєєв навіть був присутній на похороні Захарченка.

Дівчина, яку можна побачити на фото – керівник молодіжної платформи «Оплот Донбасу» Наталія Волкова. Вона отримала найважчі травми серед тих, хто вижив під час ліквідації Олександра Захарченка – великі опіки шкіри, верхніх дихальних шляхів, очей, переломи. Після проведених операцій вона почувається значно краще.

Нагадаємо, раніше СБУ опублікувала аудіозапис із доказами того, що голова “Народних Рад ДНР” Денис Пушилін, який зараз є ватажком терористів, готував примусове усунення з посади  ватажка “ДНР” Олександра Захарченка.

Джерело: Народна Правда