В Україні цікаво оцінили президентські перспективи Зеленського і Вакарчука

Сергій Гайдай оцінив політичні перспективи Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського

В Україні цікаво оцінили президентські перспективи Зеленського і Вакарчука
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український політтехнолог, голова соціально-інжинірингового агентства “Гайдай.Ком” Сергій Гайдай  дав оцінку політичній ситуації в Україні  і проаналізував політичні перспективи Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського.

Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Читайте також: Хто стоїть за Вакарчуком і чого хоче Тимошенко – інтерв’ю відомого політтехнолога.

За словами Гайдая, лідер українського рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук  більше співак, аніж  політик.

“Він співак, основна його діяльність – музика, творчість. Так, існують очікування людей, яким він подобається – це я розумію. Але це не робить Вакарчука політиком”, – зазначив Гайдай.

Також експерт переконаний, що за Вакарчуком поки немає якоїсь політичної сили чи вагомих людей.

“За Вакарчуком стоїть тільки Вакарчук. “Стоїть” – це значить “оплачує”. Можливо, багато хто хотів би стояти за Вакарчуком, але я поки не розумію, за що там платити. Якщо побачу, що він орудує великими грошима (і це явно не його особисті заощадження), тоді я замислюся: хто стоїть за Вакарчуком? А поки Вакарчук – це Вакарчук”, – заявив Гайдай, додавши, що навряд чи готовий допомагати йому професійно.

Також Сергій Гайдай висловився і стосовно ще одного кандидата від шоу-бізнесу – актора студії “Квартал 95” Володимира Зеленського.

“Володимир Зеленський як політик теж відсутній. На відміну від Вакарчука, він має якусь псевдополітичну біографію: на зйомках серіалу «Слуга народу» в ролі президента України. Мене це скоріше лякає, тому що реальне життя і політика дуже сильно відрізняються від того, як це показано в серіалі. Проста людина опиняється у владі… Я не знаю, що станеться з Україною, якщо Зеленський, опинившись у владі, буде діяти подібно до свого персонажу”, – резюмував Гайдай.

Нагадаємо, український співак та співзасновник Центру економічної стратегії Святослав Вакарчук виступив на 15-я щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), яка проходила в Києві 13-15 вересня, і заінтригував словами про свої президентські амбіції.

Додамо, що лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, проживши півроку в США, де він навчався і викладав в Стенфордському університеті, повернувся в Україну і висловився щодо   участі в президентській гонці на виборах в Україні.

 

Джерело: Народна Правда