Нові тарифи: влада сказала, коли і на скільки подорожчає комуналка в Україні

Нові тарифи: влада сказала, коли і на скільки подорожчає комуналка в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідоми, що тарифи на тепло і гаряче водопостачання можуть зрости з 1 грудня на 16%.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

Loading...

“Нові тарифи на газ вводяться у дію з 1 листопада 2018 року. Процедура потребує перерахунку комунальних платежів на тепло і гарячу воду. Це може бути не раніше 1 грудня. За моїми попередніми розрахунками, підвищення становитиме 16%”, – сказав Рева.

В той же час, на засіданні Кабінету міністрів прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ні в цьому році, ні в цьому опалювальному сезоні більше ціна на газ для населення підвищуватися не буде.

“Я чув, що зараз починають говорити, що або в цьому році, або в цьому опалювальному сезоні ще буде підвищена ціна газу в країні на 35%. Я хочу абсолютно чітко сказати, що ні в цьому році, ні в цьому опалювальному сезоні більше ціна на газ підвищуватися не буде!”, – сказав очільник уряду.

Гройсман наголосив, що це рішення є абсолютно твердим.

Нагадаємо, що на екстреному засіданні уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5% і складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що МВФ висунув суворі умови для отримання чергового траншу, однією із умов є підвищення ціни на газ для населення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...