Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українському олігарху влаштували неприємності в Європі

Українському олігарху влаштували неприємності в Європі

США звинувачують Фірташа у хабарі розміром 18,5 млн доларів за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом

Українському олігарху влаштували неприємності в Європі Фото: "Reuters"
в Новини/Правда про чиновників

Суд Європейського союзу у середу, 24 жовтня, схвалив рішення, яке може допомогти з екстрадицією українського олігарха Дмитра Фірташа з Австрії до США, якому там загрожує до 50 років за гратами і конфіскація всіх активів.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ВВС.

Суд ЄС виніс рішення у справі, яка не стосується бізнесмена, але може вплинути на його подальшу долю, оскільки у суді вказали, що Хартія ЄС не зобов’язує національний австрійський суд повторно розглядати справу, по якій уже є рішення, якщо одна зі сторін декларує бажання домогтися його перегляду саме на основі Хартії ЄС.

Зазначимо, у лютому минулого року Вищий земельний суд Відня дійшов висновку про допустимість екстрадиції та карного переслідування Фірташа на вимогу США, але у грудні Верховний суд вирішив розглянути апеляцію українського олігарха про перегляд дозволу на його екстрадицію.

Інстанція звернулася до суду Європейського Союзу, аби той повідомив, чи можуть застосовуватись норми Хартії ЄС з прав людини під час апеляційних розглядів у Австрії.

Зазвичай адвокати посилаються не на Хартію ЄС, а на Європейську конвенцію з прав людини. Захисники ж Фірташа послались на норми Хартії ЄС з прав людини, і це дозволило затягнути екстрадицію.

Після сьогоднішнього вердикту остаточне рішення про екстрадицію Фірташа до США має ухвалити міністр юстиції Австрії.

Нагадаємо, український олігарх Дмитро Фірташ мешкає у Відні в розкішному маєтку неподалік від центру міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: