В Росії вже розробили план ядерної війни та знищення США: тривожні новини

Російський військовий експерт пропонує вдарити по Єллоустонському супервулкану і розломах Тихоокеанського узбережжя

В Росії вже розробили план ядерної війни та знищення США: тривожні новини
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські ЗМІ опублікували плани ударів ядерною зброєю гіперкалібра по небезпечних геофізичних зонах США, які можуть призвести до «гарантованого знищення» країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів заступник президента з інформаційної політики Російської академії ракетних і артилерійських наук (РАРАН) Костянтин Сівков своїй статті для «Військово-промислового кур’єра», яку поширили багато російських інтернет-ресурсів.

В Росії вже розробили план ядерної війни та знищення США: тривожні новини

За словами експерта,  Росії не під силу кількісно змагатися в ядерній гонці з США . В той же час піти по шляху СРСР і створити угруповання сухопутних військ, що здатне «гарантовано розгромити НАТО і окупувати Європу», у Кремля не вийде ні з економічних, ні з духовних підстав.

Сівков пропонує як асиметричну відповідь створити ядерні боєприпаси калібром більше сотні мегатонн у тротиловому еквіваленті. Це  «гарантуватиме знищення США» як держави  в разі ударів ядерною зброєю  по небезпечних геофізичних зонах країни (йдеться про Єллоустонський супервулкан, розломи Тихоокеанського узбережжя).

За словами експерта, «ще в 1961 році Росія мала власний виріб еквівалентом 58 мегатонн, що цілком придатний для бойового застосування». Сівков пропонує створити 40-50 сучасних боєголовок для важких МБР або наддалеких торпед.

“Володіння такою зброєю змусить західні країни піти на переговори і відмовитися від санкцій тиску на Росію”, – додав Сівков.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про рішення нарощувати ядерний арсенал країни.  Трамп зазначив, що США продовжуватимуть збільшувати ядерний потенціал аж до того часу, поки інші країни “не отямляться”. Президент США прямо висловився, що його слова «звернені безпосередньо до Росії і Китаю».

Зокрема йдеться про погрози президента РФ Володимира Путіна застосувати ядерну зброю, які пролунали днями під час засідання Міжнародного дискусійного клубу “Валдай”.

У відповідь на це адміністрація Трампа готується найближчим часом повідомити Росії про плани вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД).

Джерело: Народна Правда