“Сірий кардинал” Путіна провів таємну зустріч щодо “ДНР-ЛНР”: новий план Кремля

Навіщо Сурков збирав прихильників "ДНР-ЛНР" у Росії?

”Сірий кардинал” Путіна провів таємну зустріч щодо “ДНР-ЛНР”: новий план Кремля
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Режим президента Росії Володимира Путіна ліквідував ватажка “ДНР” Олександра Захарченка для того, щоб провести зміну “влади” в псевдореспубліках. Це питання обговорювалося у вересні на таємній зустрічі “сірого кардинала” Кремля Владислава Суркова з представниками так званих “ДНР-ЛНР”, куратором яких він є.

Loading...

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Навіщо Росія вбила Захарченка

З кожним днем я знаходжу все більше підтверджень правдивості своєї версії, яку я висунув у день смерті цього негідника. Путін починає діяти, орієнтуючись на процес виборів в Україні. Є низка фундаментальних стратегічних тез, які через агентів будуть впроваджувати у політичне поле України.

Одна з цих тез: вивести Київ на прямі переговори з Донецьком і Луганськом.

У чому стратегічна мета? Хочуть розіграти сценарій Придністровської Молдавської республіки. Там було так. Російське командування, розташоване в Придністров’ї, запропонувало Кишиневу говорити безпосередньо з Тирасполем. Кишинів, на жаль, на це пішов. Це була стратегічна помилка: вже наступного дня Росія зробила крок убік і припинила виступати стороною конфлікту – і формально, і неформально.

Ще за день Росія позначила себе якоюсь третьою стороною, яка заспокоює конфлікт. При цьому всі розуміли, що влада Придністров’я на 100% під контролем Росії.

Згода Кишинева було стратегічною помилкою – проводити переговори не було з ким, і Росії вдалося історично ухилитися від подальших міжнародних наслідків. Як тільки виникала ідея покарати Росію за окупацію Молдови, виникала логічна теза: «А ми тут до чого? Ми практично “блакитні каски” – є Тирасполь, є Кишинів, вони самостійно ведуть переговори!”

Ось такий сценарій збираються розіграти зараз у нас, підштовхуючи владу України до так званих “прямих переговорів”. Не дай Бог нам зробити перший крок, Росія вмить згорне Мінські переговори, російські сателіти в Європі почнуть активність щодо скасування санкцій – мовляв, чому карають Росію за внутрішній український конфлікт? Але для прямих переговорів потрібні нові обличчя…

Про зміну облич у “ДНР-ЛНР”

Не треба недооцінювати ворога. У Росії, на жаль, досить багато розумних стратегів і ще більше тактиків. Вони розуміють: щоб проштовхнути ідею переговорів, у тому числі й перед Європою, потрібно прибрати з боку сепаратистів одіозних особистостей, таких як Захарченко, в яких руки по лікоть у крові. Потрібно, щоб на чолі цих «недоутворень» стояли, як кажуть у народі, “ботаніки”, що не мають відношення до мілітаризації.

На підтвердження моєї ідеї я дізнався з джерел у розвідці, що у вересні в Ростові-на-Дону була зустріч Владислава Суркова з низкою представників так званих “республік”, під час зустрічі росіяни підняли питання про зміну іміджу лідерів «ЛНР-ДНР», необхідність відмови від образів мілітарних, переходу до образів економіко-соціальних: вчені, господарники тощо.

Повний текст інтерв’ю Георгія Туки про те, що відбувається на Донбасі, читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ найближчим часом

Попередню частину розмови читайте тут: Україна змушена платити сепаратистам, одному дали 100 тисяч — Георгій Тука

Ярослав Гребенюк

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...