В Україні розповіли, хто і навіщо вбив Захарченка

Захарченка могли ліквідувати для того, щоб посадити за стіл переговорів офіційний Київ з представниками "ЛДНР"

В Україні розповіли, хто і навіщо вбив Захарченка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що вбивство ватажка терористів “ДНР” Олександра Захарченка вигідне Кремлю, який до допомогою цього проводить зміну “влади” в псевдореспубліках.

Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Loading...

Повний текст інтерв’ю з Тукою читайте тут: “Сірий кардинал” Путіна провів таємну зустріч щодо “ДНР-ЛНР”: новий план Кремля.

За словами Туки, найбільше ця ситуація на руку російському президенту Путіну.

“З кожним днем я знаходжу все більше підтверджень правдивості своєї версії, яку я висунув у день смерті цього негідника. Путін починає діяти, орієнтуючись на процес виборів в Україні. Є низка фундаментальних стратегічних тез, які через агентів будуть впроваджувати у політичне поле України”, – зазначає заступник міністра.

Як пояснив Тука, основна причина ліквідації Захарченка – намагання Кремля вивести Київ на прямі переговори з Донецьком і Луганськом.

Нагадаємо, у справі про вбивство Захарченка з’явилася нова несподівана деталь. Як виявилося, спочатку ватажок т.з. «ДНР» Олександр Захарченко 31 серпня не направлявся в кафе «Сепар» в тимчасово окупованому Донецьку, де загинув від вибуху саморобного вибухового пристрою. Рішення про зміну маршруту було прийнято спонтанно і вже в дорозі, буквально за кілька хвилин до вибуху.

Джерело: Народна Правда