Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Транш в обмін на нові тарифи на газ: коли МВФ «озолотить» Україну

Транш в обмін на нові тарифи на газ: коли МВФ «озолотить» Україну

Раніше Рада директорів МВФ повідомляла, що готова затвердити програму підтримки України тільки після остаточного перегляду тарифів на опалення

Транш в обмін на нові тарифи на газ: коли МВФ «озолотить» Україну
в Економічна правда/Новини

У Національному банку озвучили терміни отримання Україною нового траншу від Міжнародного валютного фонду.

Глава НБУ Яків Смолій дає зрозуміти, що допомогу в рамках фінансування програми stand-by можуть надати ще в 2018 році, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Укрінформ”.

“Ми не можемо озвучувати терміни, оскільки рішення прийматимуть Радою директорів. Ми очікуємо, що воно буде в грудні місяці, і ми можемо розраховувати на отримання траншу ще в цьому році”, – сказав Смолій.

Зазначимо, раніше Інтеракс повідомляв, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду готова затвердити нову програму підтримки України – stand by arrangement тільки після остаточного перегляду тарифів на опалення відповідно з підвищенням ціни на газ.

“Домовленість з експертами МВФ передбачає, що тарифи на опалення повинні бути повністю переглянуті з урахуванням підвищення тарифів на газ до затвердження нової програми Радою директорів Фонду”, – цитували журналісти попередній проспект емісії єврооблігацій Міністерства фінансів.

Напередодні, Кабінет міністрів ухвалив рішення підвищити ціни на газ для населення на 23,5% (МВФ вимагав підняти ціни на 60%).

За підрахунками журналістів, якщо в середньому споживання газу на одну людину становить 20 кубометрів на місяць, то вже з листопада за газ доведеться викласти не 414 грн, а близько 510 гривень в місяць по 60 кубометрів використаного газу для сім’ї з трьох осіб. У наступному сезоні це вже коштуватиме 720 гривень. Крім цього автоматично зростуть тарифи на послуги ЖКГ, найбільше подорожчає опалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: