Колишній ватажок бойовиків зізнався у злочинах, які вони творили на Донбасі: відео

Казачий отаман Косогор тероризував ціле місто на окупованому Донбасі

Колишній ватажок бойовиків зізнався у злочинах, які вони творили на Донбасі: відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилися протоколи допиту одного з найвідоміших казачих отаманів – Сергія Косогорова (Косогора), який в 2014 році контролював Красний Луч на окупованій Луганщині.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, протоколи допиту виклав луганський сайт. 0642.ua.

Loading...

Як пише український журналіст Денис Казанський у своєму блозі, на той час казаки хоч і воювали проти України, але не підкорялися ЛНР і вважали себе самостійною структурою, через що виникали конфлікти і сутички між ними та бойовиками ЛНР.

“Косогор був найбільш епічним казачим отаманом. Як з кіно про Громадянську війну 1918 року. До сих пір іноді переглядаю його виступи на ютубі. У Красному Лучі він встановив одноосібну диктатуру, мера кинув на підвал, змушував бізнесменів платити данину, а мирним жителям забороняв виїжджати з міста і святкувати Новий рік”, – пише Казанський.

Журналіст додав, що Косогор виглядає карикатурно, але бажання сміятися проходить, якщо згадати, що він тримав у заручниках ціле місто та тероризував його жителів.

З протоколів допитів Сергія Косогорова можна дізнатися, що саме витворяв у Красному Лучі Косогор та його банда. Йдеться про вбивства, викрадення людей, незаконне заволодіння транспортними засобами і житловими приміщеннями, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та розбій.

Нагадаємо, у “ЛНР-ДНР” розпочався примусовий призов в “армію” бойовиків через брак живої сили.

Джерело: Народна Правда
загрузка...