Питання життя і смерті: в Україні розповіли, чому Порошенко не повторить долю Януковича

Питання життя і смерті: в Україні розповіли, чому Порошенко не повторить долю Януковича
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Нинішній президент України Петро Порошенко більш рішуча людина, ніж Віктор Янукович, і тому він готовий піти на будь-які кроки заради збереження влади.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловився український політтехнолог Сергій Гайдай.

Говорячи про те, на що Порошенко може піти, якщо зрозуміє, що влада вислизає з його рук, політтехнолог зазначив: «Мені вдалося бачити Порошенка зблизька. І в мене є побоювання, що, на відміну від Януковича, він куди рішучіша людина. І куди більш “бєспредєльний”. Думаю, він вдасться до будь-яких засобів, щоб зберегти владу».

При цьому Гайдай пояснив, у чому стимул для можновладців в Україні боротися за її збереження в своїх руках:

«Я спілкувався з Андрієм Петровичем Клюєвим, він в ту пору був першим віце-прем’єр-міністром в уряді Азарова. Клюєв готував документи для підписання асоціації з Євросоюзом, а ми його консультували з PR-питань. Розговорилися, зрештою, і залишилися в пам’яті його аргументи: чому ж в Україні політики так жорстко борються за владу?

Думки Клюєва були такими: «Жили б ми в демократичній країні, мені б ця влада була не потрібна! Я би відпрацював свій термін і передав повноваження, тим, хто нас переміг. В Україні не так, як тільки ми втратимо владу, нас просто вб’ють і заберуть все, що в нас є!»

Знаєте – ця формула досі працює для всіх, хто при владі».

Така ж перспектива чекає, на думку політтехнолога, і Порошенка: «Як тільки Порошенко втратить владу, ті, хто прийдуть за ним, почнуть розбиратися з усіма його схемами, капіталами, активами. Влада – питання життя і смерті, особливо коли це питання стоїть перед людиною рішучою, яка входить в кураж, коли мова йде про боротьбу!».

«Янукович виявився людиною несміливою (недарма ж він знепритомнів від влучання яйцем). Порошенко – не Янукович, мертвою хваткою буде триматися за владу, так просто не віддасть. Не хочу навіть говорити про те, на що він здатний», – завершив свою думку Гайдай.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитися тут: Якщо Порошенко прочитає це інтерв’ю, він засмутиться – відомий політтехнолог.

Джерело: Народна Правда