Автокефалія для України: розкрито важливу деталь майбутнього собору церков

Собор архієреїв відбудеться у соборі Святої Софії у Києві

Автокефалія для України: розкрито важливу деталь майбутнього собору церков
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За словами архієпископа Української православної церкви Київського патріархату Євстратія Зорі, участь у об’єднавчому Соборі митрополита Онуфрія та архієреїв Московського патріархату, які виступають проти автокефалії, позбавлена сенсу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Главком.

Loading...

“Яка підстава для архієреїв Московського патріархату приходити на Собор, якщо вони проти автокефалії. Уявімо собі, митрополит Онуфрій чи митрополит Антоній, які проти автокефалії і про це заявляють, таки прийдуть на Собор”, – розмірковує священик.

За його словами, формально вони можуть брати участь у Соборі, адже вони з України та вони архієреї. Зрозуміло, що вони, як члени Собору, виступатимуть проти об’єднання та автокефалії. До того ж, на думку Зорі, вони приведуть із собою “90 архієреїв Московського патріархату”.

Зоря наголосив, що саме тому, у Соборі можуть брати участь лише ті архієреї, які зверталися до Вселенського патріарха з проханням надати Томос про автокефалію Українській церкві, а не всі православні архієреї з України.

Архієпископ додав, що Собор архієреїв відбудеться у соборі Святої Софії у Києві.

Нагадаємо, у Росії не припиняють лунати істеричні висловлювання щодо томосу – патріарх Московський Кирило заявив, що надання Константинополем томосу Україні є “глобальним замовленням” на руйнування Російської православної церкви.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...