Лукашенко виступив із черговою заявою про втручання у війну на Донбасі: що замислили у Білорусі

Лукашенко виступив із черговою заявою про втручання у війну на Донбасі: що замислили у Білорусі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Білорусь може взяти під свою відповідальність контроль над ділянкою україно-російського кордону на Донбасі, який кілька років не охороняється українською стороною.

З такою ініціативою виступив президент Білорусі Олександр Лукашенко на Мюнхенській конференції з безпеки, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання “БЕЛТА”.

Loading...

Зокрема Лукашенко заявив, що білоруська сторона може взяти на себе відповідальність за забезпечення миру в східних регіонах України і контроль на російсько-українському кордоні, а також супроводжувати проведення виборів на Донбасі». При цьому він додав, що такі дії його країни будуть проводитися «виходячи з розуміння того, що ці регіони є невід’ємною частиною України».

Президент Білорусі не обмежився такою ініціативою і припустив «створення в Мінську технічного пункту Тристоронньої контактної групи» для посилення можливостей СММ ОБСЄ в Україні та ТКГ.

Лукашенко також підтримав ідею введення миротворців в Україну для чого варто продовжити пошук “взаємоприйнятного рішення”. Він також припустив, що можливий варіант введення “спільної місії ООН і ОБСЄ в Україні”.

Нагадаємо, нещодавно під час зустрічі з президентом Петром Порошенком лідер Білорусі заявив про готовність його країни стати посередником у вирішенні конфлікту між Україною та РФ.

Раніше з’явилася інформація, що до 2020 року Росія і Білорусь могли б піти на створення єдиної держави.

А тим часом, за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, громадянам України потенційно небезпечно перебувати на території Білорусі через дії російських владних структур.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...