Активісти про харківського суддю Плетньова: ще один корупціонер покинув лави суддів

Активісти про харківського суддю Плетньова: ще один корупціонер покинув лави суддів
Автор Желізняк Олександр в Публікації

Суддя з Харкова, який раніше заявив, що на його будинок було вчинено напад невідомими активістами, був відправлений у відставку.

Як повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя, 1 листопада були розглянуті матеріали щодо звільнення судді за загальними обставинами та прийнято рішення про звільнення Плетньова Володимира Васильовича з посади судді.

Loading...

На це активісти відповіли, що нарешті досягли своєї мети і ще один корупціонер покинув лави суддів. На їхню думку, очищення судових рядів допоможе зцілити нашу країну і повернути громадськості віру в справедливе і не упрежденное правосуддя.

Основною причиною відставки Володимир Плетньов називає здійснення на нього тиску харківським олігархом Олександром Ярославським, який, на думку тепер вже колишнього судді, став також замовником нападу на його будинок. Нагадаємо, що ряд ЗМІ та активісти звинувачують Володимира Плетньова в декларуванні завідомо недостовірних відомостей, способі життя, який не відповідає офіційному рівню доходів і зв’язках з одіозним депутатом, а за сумісництвом контролером поряд з Василем Поляковим ГК “АІС”, Дмитром Святашем.

Як раніше повідомляв сам Володимир Плетньов на своїй особистій сторінці в Facebook, він не пройшов обов’язкове оцінювання і був підданий жорсткій критиці з боку Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Також Плетньов запевнив своїх читачів, що почне відкриту війну з Адміністрацією Президента України обґрунтувавши це коротко і лаконічно словами “дістали тварі”, але після видалив свій коментар в якому також звинуватив невідомого клерка з Адміністрації Президента України у святенництві працівниками Вищої ради юстиції і Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Активісти про харківського суддю Плетньова: ще один корупціонер покинув лави суддів

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що суддя Голосіївського районного суду р. Києва Юрій Мазур також заявляв про чинення на нього тиску Олександром Ярославським. Також, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де він ховається під ніком Yurich Ayvaz, він заявив, що харківський олігарх має певну підтримку в правоохоронних та інших органах. Надалі Юрій Мазур заявив про хакерську атаку на його особисту сторінку, яку пов’язує зі своєю професійною діяльністю і конфліктом Ярославського і Святаша. Однак, на даний момент, інформація про те, що суддя звернувся до киберполицию з заявою відсутня.

Активісти про харківського суддю Плетньова: ще один корупціонер покинув лави суддів

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...