Партія Тимошенко вкрала фото ветерана АТО: він виступив із жорсткою вимогою

Екс-військовий батальйону "Азов" вимагає від Юлії Тимошенко публічного спростування і вибачень

Партія Тимошенко вкрала фото ветерана АТО: він виступив із жорсткою вимогою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” використала у своєму матеріалі фото українського військовослужбовця Олексія Лисенка без його згоди.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це сам Олексій Лисенко повідомив на власній сторінці у Facebook.

Loading...

Партія Тимошенко вкрала фото ветерана АТО: він виступив із жорсткою вимогою

“Я кримчанин. Я приєднався до націоналістичного руху задовго до того, як почалася війна. Я боровся з режимом внутрішньої окупації ще тоді, коли Тимошенко на пару з Януковичем хотіла розділити країну на двох за допомогою “широкої коаліції”. У 2008 році після подій в Грузії і Криму я готувався до маршу нації, а не продався Путіну. Я був “провокатором” на Майдані, після захоплення мого рідного міста Росією пішов на фронт як доброволець. Разом з побратимами ми боролися за Україну в Харкові, Маріуполі, Маринці і Широкино. Ми воювали за Націю і її майбутнє. І я не збираюся терпіти, щоб будь-які політичні пройдисвіти і мразь піарилися за рахунок наших імен. Тим більше такі люди, як Тимошенко”, – зазначив Лисенко.

За словами бійця, він є колишнім добровольцем  батальйону “Азов” і не підтримує  політичну партію Юлії Тимошенко “Батьківщина”, як і не давав згоди на використання своєї фотографії в її політичній агітації.

“Шеврон “Азова” для мене сакральна річ, омита кров’ю моїх побратимів, які не повернулися з фронту. Йому не місце поряд з гаслами проросійських партії “Батьківщина”, – заявив боєць.

Обурений Андрій Лисенко заявив, що вимагає від лідерки “Батьківщини” публічних вибачень у вигляді відеороликів, пригадавши схожу ситуацію з використанням піарниками Тимошенко імені відомого українського шоумена, волонтера Сергія Притули.

“Не здумайте ігнорувати. Фейсбуком справа не обмежиться. Якщо протягом 24 годин Тимошенко не відреагує, ми прийдемо в ваш офіс і особисто запитаємо, за яким правом ви піаритеся за рахунок фронтовиків, що воювали в той час, коли ви самі сиділи (і продовжуєте сидіти) в тепленьких кабінетах столиці. Прошу своїх бойових побратимів з “Азова” та інших підрозділів підтримати мене. Ми не повинні дозволяти політиканам використовувати себе в їхніх гнилих політичних іграх і паплюжити нашу репутацію”, – пообіцяв військовий.

Нагадаємо, співачка Анастасія Приходько заявила, що йде в команду Юлії Тимошенко. Шанувальники таланту співачки розкритикували її рішення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...