Томос для України: Путін знову зробив небезпечні натяки

Томос для України: Путін знову зробив небезпечні натяки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Росії Володимир Путін на Всесвітньому російському народному соборі заявив, що “втручання в церковне життя” на пострадянському просторі нібито загрожує руйнуванням цивілізаційних цінностей, і це може мати серйозні наслідки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Loading...

“Ми бачимо, які зусилля робляться сьогодні, щоб переформатувати світ, зруйнувати цивілізаційні цінності та ті культурно-історичні простори, які складалися століттями. Мета – створити різного роду безликих протекторатів. Адже роз’єднаними народами, позбавленими національної пам’яті, зведеними до рівня васалів, простіше і зручніше керувати, використовувати як розмінну монету у своїх інтересах”, – сказав він.

Путін додав, що подібна практика нібито має місце в багатьох регіонах світу, в тому числі і на пострадянському просторі. При цьому, російський президент зазначив, що “печерний націоналізм, русофобія, здійснють безпардонні і грубі втручання в церковне життя”.

“Така політика загрожує серйозними наслідками, вона небезпечна. Але переконаний: життя все розставить по місцях. Тому що не можна змусити людей іти проти своєї віри, своїх традицій, сімейного родоводу, зрештою, проти правди і справедливості, проти здорового глузду”, – заявив Путін.

Нагадаємо, у Росії не припиняють лунати істеричні висловлювання щодо томосу – патріарх Московський Кирило заявив, що надання Константинополем томосу Україні є “глобальним замовленням” на руйнування Російської православної церкви.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...