У Донецьку сталося масштабне пограбування: цікаві подробиці

Під час комендантської години з донецького ЦУМу поцупили кілограми золота

У Донецьку сталося масштабне пограбування: цікаві подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У середу, 31 жовтня, в центральному універмазі окупованого Донецька, “упакованому” відеокамерами і сигналізацією, попередньо зрізавши дроти від камер і сирени, примудрилися обікрасти два відділи з ювелірними прикрасами, забравши лише золото і діаманти, “погидувавши” срібними виробами.

Все забрали близько десяти кілограмів золота, мінімум на тридцять мільйонів рублів, тобто близько 12,5 млн гривень, не рахуючи дорогоцінного каміння, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Loading...

Швидше за все, злодій зайшов в будівлю перед закриттям ЦУМу, сховавшись у підвальному приміщенні, яке має практично вільний доступ.

Скоївши крадіжку, злочинець, який, швидше за все “працював” не сам, знову сховався, а після відкриття магазину, поки не підняли тривогу, спокійно вийшов та зник.

В якості охорони в ЦУМі був дідусь-сторож, який зазвичай несе чергування десь у “катакомбах” і навряд чи міг перешкодити злочинцям здійснити свій злочинний намір.

Тим часом у соціальних мережах впевнені, що пограбували ЦУМ в Донецьку самі бойовики. Саме таку версію озвучив блогер і політичний оглядач Денис Казанський. Власне, для таких цілей, впевнений він, і вигадали “комендантську годину”.

У Донецьку сталося масштабне пограбування: цікаві подробиці

У свою чергу, в сепаратистських пабликах не виключають, що “злочин століття” здійснено працівниками універмагу.

У Донецьку сталося масштабне пограбування: цікаві подробиці У Донецьку сталося масштабне пограбування: цікаві подробиці

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в т.зв. “ЛНР” збиралися видобувати золото.

Джерело: Народна Правда