У Вірменії призначили дату позачергових виборів

Позачергові вибори до Національних Зборів Вірменії відбудуться 9 грудня

У Вірменії призначили дату позачергових виборів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Вірменії назвали дату проведення позачергових парламентських виборів – відповідно до указу президента країни Армена Саркісяна вони відбудуться  9 грудня 2018 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інтерфакс“.

Оголосивши 16 жовтня про свою відставку з поста прем’єр-міністра країни, Нікол Пашинян запустив процедуру розпуску Національних Зборів Вірменії і проведення позачергових виборів.

В четвер депутати Національних Зборів Вірменії вдруге не обрали єдиного кандидата Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра республіки, в результаті чого парламент був розпущений.

Перший етап виборів відбувся 24 жовтня. Тоді Н.Пашінян, що був єдиним кандидатом, не був обраним. Відповідно до вірменського законодавства, якщо цього не вдасться зробити з двох спроб, парламент розпускається і призначаються позачергові парламентські вибори.

До наступних виборів Пашинян виконуватиме обов’язки прем’єра.

Нагадємо, у квітні 2018 року Пашинян організував акції протесту проти обрання прем’єр-міністром Сержа Саргсяна. 8 травня, після чисельних переговорів, протестів, затримань та відставки Саргсяна, Пашинян став прем’єр-міністром Вірменії.

Також повідомлялося, що Єреванський суд заарештував на два місяці другого президента Вірменії (березень 1998 року – квітень 2008 року) Роберта Кочаряна, якого звинувачують в причетності до повалення конституційного ладу.

Джерело: Народна Правда