В оновлених iPhone знайшли критичну вразливість: мільйони користувачів у небезпеці

Останнє оновлення iOS 12.1 дозволяє несанкціонований доступ до списку контактів на пристрої з використання групового чату в FaceTime

В оновлених iPhone знайшли критичну вразливість: мільйони користувачів у небезпеці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Компанія Apple нещодавно випустила останнє оновлення iOS 12.1, однак фахівці з безпеки вже виявили проблему з блокуванням екрана.  Атака вимагає фізичного доступу до iPhone і дозволяє отримати доступ до списку контактів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The Verge.

Loading...

Вразливість було виявлено через кілька годин після того, як Apple випустила оновлення. Експлойт працює тільки на iOS 12.1, Для того, щоб обійти пароль, гаджету необхідний фізичний доступ до пристрою.

Атакуючому потрібно зателефонувати на iPhone жертви з іншого iPhone. Потім, коли на дзвінок дадуть відповідь, потрібно запустити відеочат Facetime, звернутися до меню в правому нижньому кутку і вибрати опцію Додати людину (Add Person). Після цього достатньо  натиснути на іконку +, що дає можливість отримати  доступ до повного списку контактів.

Зазначена вразливість безпеки є актуальною для всіх моделей iPhone, оновлених до iOS 12, в тому числі для новітніх апаратів iPhone XS, XS Max і XR. Есперти з безпеки сподіваються, що вже невдовзі Apple випустить оновлення, яке усуне описану проблему.

Розробник Хосе Родрігес опублікував відео, на якому демонструється втручання, що дозволяє отримати несанкціонований доступ до списку контактів на пристрої з використання групового чату в FaceTime.

Нагадаємо, нещодавно компанія Apple на презентації в Нью-Йорку показала нові гаджети – iPad Pro, MacBook Air і Mac Mini. вся продукція Apple пішла стопами iPhone. Рамки MacBook та iPad стали ще тонкішими, тепер ці гаджети нагадують iPhone X. Крім того, новий iPad Pro втратив кнопку “додому”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...