Зараз не можна: в Україні назвали умову переговорів з Путіним щодо Донбасу

Путін прагне контролювати Україну через Донбас

Зараз не можна: в Україні назвали умову переговорів з Путіним щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розповів, що президент Росії Володимир Путін прагне контролювати зовнішньоекономічні та зовнішньополітичні рішення України шляхом отримання Донбасом статусу «широкої автономії».

Про те, що Росія переслідує на Донбасі три стратегічні цілі: змусити Україну відмовитися від Криму; заблокувати рух України в ЄС; заблокувати рух України в НАТО, Георгій Тука розповів у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Loading...

“Всі три цілі досягаються інтеграцією “ЛНР-ДНР” до складу України на російських умовах. Не йдеться ані про федерацію, ані про конфедерацію”, – сказав Тука.

Він роз’яснив, що статус «широкої автономії» для Донбасу, якого вимагають Росія та “ДНР-ЛНР”, дає право накладати вето на зовнішньоекономічні та зовнішньополітичні рішення держави.

“І домовлятися нема про що, поки позиція Росії залишається настільки безкомпромісною. Можливості переговорів з’являться, коли під економічним тиском наших західних партнерів Росія змінить свою позицію”, – резюмував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Повну версію інтерв’ю заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: В Путіна три цілі на Донбасі та чіткий план щодо “ДНР-ЛНР” – Тука.

Нагадаємо, бойовики “ДНР” почали змінювати риторику – у мережі з’явилося відео, де бойовик “ДНР” стверджує, що вони хочуть “закінчити все мирним шляхом”.

Джерело: Народна Правда