Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас

Російський письменник Олександр Проханов опублікував сценарій майбутніх відносин України і Росії

Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У своєму матеріалі на російському пропагандистському ресурсі RT письменник Олександр Проханов зазначає, що телевізійні аналітики та офіційні політологи РФ вводять громадян в оману щодо реального стану справ в Україні.

Влада РФ запевняють своїх “підданих”, що чинний політичний режим в Україні скоро впаде, економіка країни завалиться, а голодний народ змете президента Петра Порошенко, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Крім того, росіянам вбивають в голови, що слабкі ЗСУ вбивають різні вади та дезертирство, угорці та поляки проголосять незалежність на Заході України, а прагнення Філарета проголосити незалежність від РПЦ призведе до релігійної війни, яка закінчиться об’єднанням українських і російських православних.

Однак насправді все закінчиться інакше, пророкує російський пропагандист, оскільки Україна вступить до НАТО, економіка України буде тільки міцнішати, завдяки підтримці зарубіжних донорів, а українська армія тільки набирає силу.

Україна вже будує свою нову державу, перетворюючись на потужний антиросійський плацдарм, зазначає Проханов, закликаючи готуватися до жорстокої сутички з “натівською” українською державою, яка люто ненавидить РФ, по всьому периметру російських кордонів.

Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас

У свою чергу, відомий блогер Necro Mancer, зазначив, що подібні нарікання жителів “запоребрику” приносять заряд позитиву на цілий день.

Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас

Коментатори, у цілому, підтримали блогера, зазначивши, що російський пропагандист створив “відмінний сценарій”.

Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас Злякалися: в Росії розповіли, як Україна поверне Донбас

Нагадаємо, раніше Росія і Україна провели обмін моряками, однак, як виявилося, звільнення українських моряків з-під варти в окупованому Криму не було повноцінним “обміном”, оскільки сімох російських моряків судна «Норд» ніхто не утримував, на відміну від українських громадян.

Джерело: Народна Правда