Авіакатастрофа в Індонезії: через що загинули сотні людей, названо причину

Експерти розшифровують "чорний ящик"

Авіакатастрофа в Індонезії: через що загинули сотні людей, названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Експерти назвали причину аварії лайнера Boeing 737 MAX бюджетної авіакомпанії Lion Air, що виконував рейс з Джакарти на острів Суматра.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Telegram-канал 360tv, що у літака, що розбився в Індонезії, був несправний покажчик повітряної швидкості.

Таку заяву зробив голова національного комітету з безпеки на транспорті Сурджанто Танджоно з посиланням на дані, які отримали експерти після розшифровки “чорної скриньки”. Таким чином у пілотів напередодні трагедії були некоректні дані про швидкість і висоту.

Сурджанто Танджоно також повідомляв, що літак авіакомпанії Lion Air розбився від удару об воду, вибуху на його борту не було.

Нагадаємо, трагедія біля берегів Індонезії сталася 29 жовтня. Boeing вилетів з аеропорту столиці Індонезії і через 10 хвилин зник з радарів. Перше повідомлення про те, що в морі біля берегів Західної Яви знайдені великі уламки літака, надійшло в Національне агентство з подолання надзвичайних ситуацій та наслідків катастроф Індонезії від екіпажів цивільних суден, які перебували в районі катастрофи. Всього на борту знаходилися 181 пасажир, два пілоти і шість членів екіпажу.

На борту Боїнга знаходилися 20 представників Міністерства фінансів Індонезії. У мережі вже опублікували фото командира звалився Boeing – бхава Сунейя

Момент авіакатастрофи зафіксував відомий веб-сервіс Flightradar24.

За останні 6 років в Індонезії сталися 8 великих авіакатастроф, і це не рахуючи дрібних аварій. Загинули близько 600 осіб.

Великі авіакатастрофи, які сталися в Індонезії

У 2012 році з-за незнання екіпажем місцевості, невірної установки радарів аеропорту і неуважності пілотів під час демонстраційного польоту впав Sukhoi Superjet-100 – загинули 45 пасажирів і членів екіпажу.

У тому ж році впав під час тренувальних польотів Fokker F-27 Friendship 400M – загинули 10 осіб.

У 2014 році в Яванському морі впав A320-216 Indonesia AirAsia – загинули 162 людини.

У 2015 році через відмову двигуна на житловий квартал у Суматрі впав військовий літак Hercules C-130 – загинули 121 особа (перебували на борту) 22 людини (перебували на землі).

У тому ж році в провінції Папуа на острові Нова Гвінея розбився літак індонезійської авіакомпанії Trigana Air – загинули 54 людини.

 

Джерело: Народна Правда