Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами”

Блогери щосили висміяли "передвиборчу гречку" на тимчасово окупованих територіях Донбасу

Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У вівторок, 6 листопада, в т.зв. “ДНР” почалася процедура “дострокового голосування“, яка триватиме до 10 листопада.

Проте в соціальних мережах вже публікуються фотодокази, чим бойовики на тимчасово окупованих територіях заманюватимуть “електорат” для голосування, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Приміром, відомий блогер Necro Mancer зазначив, що в Луганську кожен, хто проголосував, отримає картку поповнення місцевого мобільного оператора.

Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами” Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами”

“Невибагливо. Та недорого”, – зазначив блогер.

А блогер hochudomoy зазначив, що в місті Стаханов в окупованій “ЛНР” виборці, які прибудуть для голосування, зможуть придбати зі знижкою пиріжки трьох видів, хліб, курятину, рослинне масло, яйця і цукор.

Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами” Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами” Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами” Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами” Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами”

Крім того, на виборчій дільниці можна буде поласувати безкоштовним чаєм.

У свою чергу, ще один блогер БыльБылева озвучила схему нехитрого “стартапу”, в якому бойовикам пропонується оголосити про виплату заборгованості пенсіонерам 11 листопада особисто.

Стало відомо, чим підкуповують людей на Донбасі перед “виборами”

Нагадаємо, за посаду ватажка “ДНР” боротимуться п’ять кандидатів – Денис Пушилін, Олена Шишкіна, Роман Храменков, Володимир Медведєв і Роман Євстіфєєв. На виборах до т.зв. “народної ради” змагатимуться “громадські рухи” “Донецька Республіка” та “Вільний Донбас”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...