Можна пробачити: у Поклонської виникла суперечка із путінською партією

Наталя Поклонська зібралася створювати нову партію "для людей"

Можна пробачити: у Поклонської виникла суперечка із путінською партією
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Скандальна колишня “прокурор” анексованого Криму, а нині депутат російської Держдуми Наталія Поклонська заявила, що Росії потрібна нова політична сила,  що грунтується на “щирості, чесності і справедливості до простих людей”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такими думками вона поділилася на власній сторінці у Facebook, додавши, що розпочала роботу над декількома цікавими проектами.

Loading...

За словами Поклонської, до неї часто звертаються люди зі своїми скаргами і зверненнями. Їхні скарги є свідченням “системних проблем, які необхідно вирішувати”.

“Я не виключаю, що з часом і, можливо, в найближчому майбутньому це може вилитися в  більш організовані форми, можливо, це буде громадський рух”, — заявила Поклонська.

У путінській  партії “Єдина Росія” поблажливо віднеслися до слів Поклонської і пояснили її заяви недосвідченістю.

“Думаю, що Наталії Поклонській можна пробачити. Вона багато пережила у Криму, але як політик – вона ще людина молода. Вона, звичайно, могла мати на увазі зміцнення якихось позицій. Але, на мою думку,  сьогодні Росія — міцна-міцна держава, патріотична. А що стосується заяв Наталії Поклонської, вона як депутат має свою точку зору”, — зазначив перший заступник керівника фракції Микола Панков, якого цитує радіостанція “Говорит Москва”.

Він також додав, що в “Єдиній Росії” не планують якимось чином реагувати на висловлювання Поклонської.

Нагадаємо, раніше “екс-прокурор” анексованого Криму, депутат Держдуми РФ 38-річна Наталія Поклонська знялася у фільмі «Ополченочка». Поклонська зіграла у фільмі себе.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...