Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда "Офіцери ГРУ" розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

“Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

”Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео
в Закордонна правда/Новини

Група невідомих активістів розмістила по всьому Лондону сатиричні білборди, присвячені відзначенню “вкладу” російської військової розвідки і президента Владіміра Путіна у Brexit.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Reuters.

“Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

“Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

На білбордах зображений президент Росії, який тримає в руці російський прапор та підморгує, поруч – текст: “Відзначмо червоний, білий і блакитний Brexit”. Літера “R” у слові “Brexit” розвернута та нагадує кириличну “Я”.

Крім того, на одному з білбордів фігурує колишній міністр закордонних справ Боріс Джонсон, зображений у вигляді російського десантника.

Група анонімів, яка стверджує, що стоїть за білборд-кампанією, каже, що вона є “групою офіцерів російської військової розвідки (ГРУ), яка прагне визнання своєї справжньої ролі у голосуванні щодо Brexit”.

“Група сподівається подолати нещодавню невиправдану негативну “славу” ГРУ, розмістивши рекламу, яка підкреслює свою роль у неминучому звільненні Великої Британії від ЄС”, – ідеться у заяві анонімів, які називають себе “Гордий ведмідь”.

Аноніми у своєму Twitter також опублікували відео, на якому Путін їде на собаці з обличчям головного спонсора Brexit-кампанії Аррона Бенкса.

На своєму сайті “Гордий ведмідь” оголосив збір коштів для розміщення великого рекламного щита на станції Ватерлоо. Для досягнення мети необхідно зібрати 55 тисяч фунтів стерлінгів.

У спілкуванні з агентством представник анонімної групи заявив російською мовою, що він занепокоєний здоров’ям російської демократії та виступає проти авторитарних тенденцій Москви.

Група також висловила солідарність з російськими журналістами. Водночас представник групи відмовився зізнатися, хто стоїть за цією кампанією.

Нагадаємо, що депутати Консервативної партії Великої Британії мають намір в березні 2019 року відправити прем’єра Терезу Мей у відставку. Зазначається, що саме цей термін, на думку політиків, є крайнім для виходу Британії з Євросоюзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: