Популярна дієта виявилася надзвичайно небезпечною для організму

Популярна зараз монодієта є однією з найбільш небезпечних

Популярна дієта виявилася надзвичайно небезпечною для організму
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Лікар-дієтолог вищої категорії Ольга Муштрук не рекомендує українцям “сідати” на монодієту – суть методу зводиться до виключення з раціону всіх продуктів, крім одного, щоб максимально швидко скинути зайву вагу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Високий Замок“, виявилося, що популярна зараз монодієта є однією з найбільш небезпечних.

Loading...

За словами Муштрук, організм людини, який дотримується цієї дієти, відчуває дефіцит вітамінів, мікроелементів і білка. Вона також додала, що існує таке поняття, як “основний обмін” і для кожного він свій.

Певний спосіб життя вимагає певної кількості енергії.

“Як тільки починаєте дотримуватися монодієти, організм переходить на економний режим, і основний обмін сповільнюється. Через кілька днів почнете є як зазвичай, але організм після пережитого стресу буде ще довго економити. Як наслідок – скинута вага повернеться, ще й кілька додаткових кілограмів наберете”, – констатувала експерт.

Приклади небезпечних монодієт

Сирна дієта перевантажує організм білком – це шкідливо для роботи нирок, печінки, особливо, якщо вони не зовсім здорові.

Кавунова дієта (“промивання організму”) шкідлива, особливо тим, хто страждає нирковою патологією. Сечогінний ефект кавуна вкрай шкідливий для нирок, які змушені посилено працювати, будучи хворими.

Шоколадна дієта – прийом великої кількості шоколаду сильно збуджує нервову систему, подібно до прийняття великої кількості кави.

При морквяній монодієті можливе ушкодження печінки (дієтичний гепатит з вираженою жовтяницею).

Рисова дієта може призвести до запору та геморою.

Нагадаємо, вчені з Оксфордського університету провели експеримент і підрахували, скільки калорій в день потрібно вживати, щоб скинути зайві кілограми.

Відзначимо, для підтримки себе у формі, а також з етичних міркувань багато хто став обирати  для себе вегетаріанство. Як відмовитися від м’яса без шкоди для здоров’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...