Скандал із домаганням у поліції: студентка заявила про російський слід

Скандал із домаганням у поліції: студентка заявила про російський слід
в Новини/Соціальна правда

Студентка Наталія Бурейко яка звинувачує заступника голови відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка в переслідуванні і домаганнях , на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявила про російський слід у справі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook Бурейко.

Скандал із домаганням у поліції: студентка заявила про російський слід

Дівчина пише, що їй дуже соромно за те, що вона не розібравшись звинуватила Варченка в домаганнях.

“Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на це реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший”, – пише дівчина.

Вона запевняє, що стала жертвою цинічної провокації проти Олександра Варченко та його дружини.

“Я допускаю, що аккаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань. Я приношу свої вибачення Олександру Варченко та членам його сім’ї. Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми”, – пише дівчина.

Нагадаємо, студентка Наталя Бурейко  в соціальній мережі поскаржилася на домагання з боку заступника департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченка і заявила,   що їй погрожують “повторити долю Каті Гандзюк”.

8 листопада  Наталія Бурейко подала скаргу до  столичної прокуратури про погрози і переслідування від особи, яка в соцмережах користується іменем Олександр Варченко. Зокрема, Бурейко повідомляє про те, що її розшукують невідомі люди, розпитують її батьків, знайомих в гуртожитку. З цієї причини вона була змушена “зникнути”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...