Сила в правді

Навігація
Головна Новини У Донецьку зізналися, хто все контролює на "виборах" ватажка "ДНР"

У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР”

Вибори в Донецьку контролює помічник президента РФ Владислав Сурков

У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР”
в Новини/Політична правда

Один з ідеологів т.зв. “Новоросії”, бойовик підрозділу ліквідованого Арсена “Мотороли” Павлова Геннадій Дубовик повідомив, що йому надіслали петицію із закликом бойкотувати незаконні вибори в окупованому Донецьку.

За його словами, Дениса Пушиліна не хочуть бачити “ватажком” “ДНР”, оскільки нехаризматичний “чиновник” не знає, що таке війна, і до того ж “ставленик українських олігархів” та апелює до противників “виборів”, пише НАРОДНА ПРАВДА.

У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР”

У свою чергу, пропагандист “ДНР” Роман Манекін зазначив, що ніякої політики в Донецьку немає, а існує лише “примітивне пристосуванство”, яке при російському кураторі Владиславі Суркові робиться під Суркова за участю “т.в.о. Пушиліна”.

Крім того, через відсутність у “ДНР” законів, самому Дубовому Манекін передбачив “політ з кар’єрних сходів” або в “підвал” або ж “на смітник”.

У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР” У Донецьку зізналися, хто все контролює на “виборах” ватажка “ДНР”

Нагадаємо, раніше в Росії пояснили вибір нового ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна.

А Владислав Сурков, якого називають «сірим кардиналом російської політики», привітав т.зв. голову «Народної ради» «ДНР» Дениса Пушиліна з призначенням на посаду «тимчасово виконуючого обов’язки» голови «республіки» і навіть пообіцяв підняти зарплати бойовикам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: