У мережі з’явився новий “компромат” на Ситника

У мережі з’явився новий “компромат” на Ситника
в Новини/Політична правда

У Facebook з’явилася інформація про нібито витік розмови директора НАБУ з головою фінуправління свого відомства. З повідомлення на сторінці Facebook наводиться і їх розмова.

«Артем знову на нервах. Адмінсуд підтвердив підробку ДФС документа майнової перевірки Артема при призначенні на посаду. Тепер, каже, будуть оскаржувати саме призначення. Волох пише, що «Ситник все», а дружина таки продала ділянку в Криму. Знову буду скаржитися послу, говорить!

На сторінці Facebook “Cтрасті” вказується, що “а тут ще цей лижний інструктор у своїй конторі. Голова фінуправління. Викликає він цього Ханика, той ще в кабінет не встиг увійти, а Артем вже кричить: «Лижню! Лижню герою!». А той: «Вибачте, Артем Сергійович! Просто у нас така традиція. Кожен рік, 1 січня ми з дружиною їздимо в Австрію…». А Артем йому: «Щось у тебе ця традиція з’явилася, як тільки ти в НАБУ почав працювати, раніше ви в Польщу і Чехію тільки літали. А тут відразу на Каунерталь гроші знайшлися. Наколядував на спецтранспорті?». Ханик почервонів і каже: «Я, Артем Сергійович не знав, що при покупці 13 машин  дається знижка». А Артем йому: а дружині «Рено Дастер» і собі «Шкоду Єті» ти теж без знижки купував? І чому в тендері брали участь пов’язані одна з одною компанії?».

Як повідомляється на сторінці у Facebook, Ханик “весь нахабний такий”: «Ви хіба не знаєте, чому, Артем Сергійович?». Тут вже Артем почервонів і каже: «Ти знаєш, що вони вже по ремонту копають?! Ти розумієш, що я можу сісти за твої крихти зі столу? Он у інших держструктурах за мільярди не сідають, а я за твої мільйони і тисячі сяду». А Ханик вже в себе прийшов, зрозумів, що нічого не буде, і говорить так нахабно: «А це, Артем Сергійович, хай вони доведуть. За будівельними підрядами це ох як непросто. А ми все обгрунтуємо». Ну і Артем теж заспокоївся і відповідає: «Гаразд, іди. Але, щоб по форумам більше ніяких оголошень про купівлю ділянок і будинків!!! І дружині скажи, щоб всі ці лакшері-фото знесла в соцмережах! Що значить, не хоче?».

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...