Ворскла – Карабах 0:1: хроніка матчу Ліги Європи, відео голу

Команда Василя Сачка вже перемагала Карабах на виїзді

в Спорт

8 листопада полтавська “Ворскла” на домашньому стадіоні зіграє матч 4-го туру Ліги Європи-2018/19 проти азербайджанського “Карабаха”.

НАРОДНА ПРАВДА проводить онлайн-трансляцію матчу.

Ворскла – Карабах – 0:1

“Ворскла”: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур, Якубу, Скляр, Шарпар, Ребенок, Кулач, Коломоєць.

“Карабах”: Халлдорссон, Медведєв, Жезняк, Садигов, Геррьє, Мічел, Гараєв, Славчев, Деларж, Абдуллаєв, Зубір.

Суддя: Сандро Шрьорер (Швейцарія).

Статистика матчу: володіння м’ячем – 57 на 43 у відсотках, удари – 9 (4) – 5 (2), кутові – 5-3.

В іншому матчі групи Е “Арсенал” та “Спортинг” розійшлися миром – 0:0. Лондонці забезпечили собі вихід у плей-оф

90+13 Все, суддя дає свисток про завершення матчу. “Карабах” переміг завдяки голу з пенальті на 13-й хвилині. Це перша перемога команди з Азербайджану. Наступний матч у “Ворскли” – проти самого лондонського “Арсенала”. Ця гра відбудеться 29 листопада

90+7 Ще один момент у Полтави! Ребенок з флангу подавав зі штрафного на дальню штангу, Кулач торкнувся круглого, проте Халльдорссон відбив в останній момент

90+6 Герой попереднього епізоду отримав жовту картку

90+4 Шарпар! Головою пробивав українець, але воротар зміг витягнути м’яч. Ісландець перед собою відбив, але нікому було добивати

Пауза поки що затягується

65 Овва! Суддя відправляє команди у роздягальні через петарди, які полетіли на бігові доріжки. Найцікавіше, що на цей раз навіть дим над полем не пішов. Вболівальникам це явно не подобається, свистить стадіон

63 Жовта картка для Скляра

62 Тричі повезло “Ворсклі” – все сталося буквально протягом півхвилини: спочатку суддя не побачив гру рукою від Пердути (а це був би пенальті), потім по пустих воротах не влучив Зубір, ну а після кутового небезпечного пробивав Деларж

59 Перехоплення вдалося полтавцям у центрі поля, Кулач підійшов до штрафного, віддав на Коломойця, але той запізнився з ривком

56 Жовта для Медведєва

55 Заміна перша у матчі – замінив Якубу Карека

54 Кутовий біля воріт гостей

52 Зате отримав попередження Якубу

51 Коломоєць міг втікати у хорошу контру, але його зупинив у центральному колі Славчев. Суддя ж не дав жовту

51 Відновилася гра, все гаразд – нічого страшного

49 Суддя зупиняє гру через те, що над стадіоном пішов дим від файєрів фанатів

46 Другий тайм стартував

Статистика першого тайму: володіння м’ячем – 52 на 48 у відсотках, удари 2 (0) – 2 (1), кутові – 1-1

45+1 Перерва у матчі. Після першого тайму “Ворскла” програє 0:1

44 Подача пішла у штрафний, була перспективна скидка, але до удару не дійшло. Шкода…

44 Геррьє грає сьогодні жорстко – за фол на Пердуті штрафний удар поставив суддя

39 Довольно сомнительный офсайд зафиксировал лайнсмен у “Ворсклы”

37 Тривалу атаку провели полтавці. Розігрували вони довго м’яч у штрафному суперника, але кілька подач та пасів врешті-решт азербайджанці відбили

36 Овва! Халльдорссон ледь не привіз гол собі. Ісландець вчасно вибив м’яч в аут

34 Геррьє настрибнув на Якубу та заробив за це жовту картку

31 Знову помилка у передачах! У центрі поля вкотре помиляються господарі. І ледь не наразилися на контратаку

Потрібно щось робити полтавцям з контролем м’яча, адже дуже багато браку у їхніх діях під час передач

18 Кулач пробивав здалеку зі штрафного, але повз ворота пройшов м’яч

13 Гол! Пенальті реалізував Абдуллаєв. Перший гол “Карабаха” у нинішній Лізі Європи

12 Артур обрізався, віддавши на воротаря, Шуст сфолив і пенальті

6 Момент у біло-зелених! Пердута по правому флангу зробив забіг із м’ячем прострілив у центр, де пробивав головою Коломоєць. Але на жаль пішов повз ворота м’яч

4 Перша серйозна атака у “Ворскли” – Артур подавав з флангу у центр штрафного, проте азербайджанці відбили наступ. Проте другим темпом полтавці заробили кутовий

1 Матч розпочався!

Полтавська команда два тижні тому здобула історичну перемогу, здолавши “Карабах” на виїзді, притому, що вона не була фаворитом протистояння та взагалі повністю провалила перший тайм. Але після перерви підопічні Василя Сачка спромоглися забити гол (дальнім ударом відзначився Владислав Кулач), а потім не дали нічого створити супернику.

ВОРСКЛА – КАРАБАХ: ДЕ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН МАТЧ ЛІГИ ЄВРОПИ

Цілком ймовірно, що у матчі проти азербайджанців “Ворскла” може поповнити свій багаж очок та забитих голів. Наразі українці йдуть 3-ми у групі E, відстаючи від “Спортинга” на три залікові бали. Лідирує у квартеті – лондонський “Арсенал”, в активі якого 3 перемоги у трьох протистояннях, аутсайдер – “Карабах” з нулем очок та нулем забитих голів.

Нагадаємо, у рамках 14-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги-2018/19 “Ворскла” на виїзді здолала 2:0 ФК “Львів”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.