“Вибори” на Донбасі: бойовики “ДНР-ЛНР” оголосили остаточні результати цього цирку

Результати голосування підняли на сміх навіть затяті сепаратисти

”Вибори” на Донбасі: бойовики “ДНР-ЛНР” оголосили остаточні результати цього цирку
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На окупованих територіях Донбасу оголосили остаточні результати “виборів” – ватажком “ДНР” став Денис Пушилін, ватажком “ЛНР” – Леонід Пасічник.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс, “Центральні виборчі комісії” обох “республік” підрахували 100% бюлетенів.

Loading...

Результати “виборів” в “ДНР”:

Євстіфєєв Роман – 7,75%,

Медведєв Володимир – 6,05%,

Пушилін Денис – 60,85%,

Храменков – 14,2%,

Шишкіна Олена – 9,3%.

На парламентських виборах” 72,5% набрав громадський рух “Донецька Республіка”, “Вільний Донбас” – 26,0%.

Результати “виборів” в “ЛНР”:

Леонід Пасічник – 68,9%.

На “виборах” в парламент “ЛНР” 74,13% отримало громадський рух Пасічника – «Мир Луганщині». Також у виборах брав участь «Луганський економічний союз».

Нагадаємо, Пушилін очолив “ДНР” відразу після того, як у Донецьку під час вибуху в кафе «Сепар» був ліквідований ватажок республіки Олександр Захарченко. Його називають шахраєм-авантюристом, який знаменитий своєю участю у фінансовій піраміді МММ.

Раніше повідомлялося, що бойовики «ДНР» оголосили про явку «виборців» на «вибори». Вона виявилася вищою, ніж на президентських виборах в Росії в березні 2018 року.

Інформація про перемогу ватажків «республік» стала приводом для насмішок в мережі. Результати голосування підняли на сміх навіть затяті сепаратисти, приміром, колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін.

Через “вибори” висміяли навіть “сірого кардинала” Путіна. Хвилю насмішок викликало привітання куратора терористичних «ДНР» і «ЛНР» від Кремля Владислава Суркова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...