ДТП із Зайцевою: чим закінчилось чергове судове засідання

Обвинувачений Геннадій Дронов вимагає відводу експертів, що робили додаткову експертизу

ДТП із Зайцевою: чим закінчилось чергове судове засідання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Адвокат обвинуваченого у скоєнні смертельного ДТП в центрі Харкова Геннадія Дронова Сергій Перепелиця заявив клопотання про відвід експертів науково-дослідного інституту судових експертиз ім.Бокаріуса, які проводили автотехнічні та додаткову експертизи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Виходячи з розбіжностей, які є в додатковій експертизі, подано заяву про відвід експертів”, – заявив Перепелиця в ході засідання суду в середу, 13 листопада.

Суддя Віктор Попрас оголосив перерву для виклику в судове засідання експертів, які  повинні бути вислухані  тими, хто вимагає відводу.

Також суд розглянув низку клопотань від представника потерпілих Лариси Матвєєвої, задовольнив клопотання про долучення до матеріалів справи копій чеків про повернення коштів, які мати обвинуваченої в ДТП Олени Зайцевої Тетяна Іванова переказала на рахунки потерпілих, чиї інтереси представляє Л.Матвєєва. Суд також долучив до матеріалів справи адвокатський запит Л.Матвєєвой до Міністерства охорони здоров’я з проведення судової наркологічної експертизи Олени Зайцевої і відповідь на нього.

Разом з тим, суд відмовив у задоволенні клопотань про виклик до суду для допиту медсестри обласного наркологічного диспансеру, яка приймала участь в огляді Олени Зайцевої після ДТП, а також експертів, які проводили її психіатричну експертизу.

Наступне засідання у справі призначено на 20 листопада.

Нагадаємо, раніше адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця назвав результати експертизи “брехливими”, адже, на його думку, експерти нібито, не врахували багатьох деталей.

Джерело: Народна Правда