У справі Зайцевої спливли важливі деталі: експертів спіймали на фальсифікаціях

Експерти не врахували багатьох деталей ДТП

У справі Зайцевої спливли важливі деталі: експертів спіймали на фальсифікаціях
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У справі про резонансну ДТП у Харкові рік тому, з’явилися нові результати чергової експертизи.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав Сергій Перепелиця – адвокат одного з фігурантів цієї справи, Геннадія Дронова.

Loading...

Він вважає результати експертизи “брехливими”, адже, на його думку, експерти нібито, не врахували багатьох деталей.

“На схемі вони спочатку зображають Volkswagen Touareg, який нібито перетнув межу перехрестя кузовом автомобіля на 90 см (за загальної довжини автомобіля 476, 6 см), а потім ці самі експерти на розкадруванні відеозапису ДТП проводять цю саму умовну лінію перехрестя перед фарами Volkswagen Touareg, і це при тому, що такий явний ляп експертизи видно неозброєним оком”, — обурюється Перепелиця.

Адвокат додав, що на його думку, об’єктивне встановлення обставин ДТП і справедливий судовий розгляд у цій справі, нікому не потрібний.

“Такий неякісний і відверто кажучи брехливий висновок експертизи не став несподіванкою”, – заявив він.

У справі Зайцевої спливли важливі деталі: експертів спіймали на фальсифікаціях

У справі Зайцевої спливли важливі деталі: експертів спіймали на фальсифікаціях У справі Зайцевої спливли важливі деталі: експертів спіймали на фальсифікаціях

Нагадаємо, раніше експерти не змогли встановити швидкість авто учасників ДТП у Харкові, яка забрадла життя шістьох осіб.

Днями Оксана Євтєєва, жінка, яка отримала найважчі травми у ДТП у Харкові рік тому, присвятила зворушливе послання своєму чоловіку, який тоді загинув.

Джерело: Народна Правда
загрузка...