“Вибори” ватажків “ДНР-ЛНР”: з’явилися нові дані про те, чим залякували людей

Поблизу кожної "виборчої дільниці" у окупованому Донецьку стояло по декілька озброєних бойовиків

”Вибори” ватажків “ДНР-ЛНР”: з’явилися нові дані про те, чим залякували людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні оприлюднила звіт, у якому розкрила, як бойовики змушували людей голосувати на незаконних “виборах” у “ДНР” та “ЛНР”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав блогер Necro Mancer, додавши скрін звіту СММ ОБСЄ.

Loading...

Спостерігачі зазначили, що 11 листопада у окупованому Донецьку було зафіксовано незначне збільшення кількості бойовиків у центрі міста.

“Спостерігачі бачили будівлі з табличками, на яких було написано «виборчі дільниці»; ззовні більшості таких будівель стояли 2–4 особи в повному бойовому спорядженні та з автоматами. Поблизу спостерігачі бачили прилавки, подібні на ті, які використовуються на ринках. За спостереженнями Місії, упродовж певного періоду часу не працювали мережі мобільного зв’язку (Vodafone та «Фенікс»)”, – зокрема йдеться у звіті.

Разом із тим, деякі жителі окупованих територій Донбаса, зізналися спостерігачам, що вони побоюються, що ті, хто голосував на незаконних “виборах” буде мати проблеми під час в’їзду на підконтрольні урядові райони України.

“Інші мирні жителі поокремо ділилися своїми переживаннями щодо того, що люди відчували, що вони вимушені «голосувати», оскільки інакше можуть зіткнутися з затримками з виплатою заробітної платні або наданням послуг з охорони здоров’я в непідконтрольних урядові районах”, – додали у СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, на окупованих територіях Донбасу оголосили остаточні результати “виборів” – ватажком “ДНР” став Денис Пушилін, ватажком “ЛНР” – Леонід Пасічник.

Разом із тим, куратор терористичних “ДНР” і “ЛНР” від Кремля Владислав Сурков привітав “новообраних” ватажків “республік” з перемогою на “виборах”, що викликало хвилю глузування в мережі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...