Сила в правді

Навігація
Головна Новини «Караул! Грабують!» голосніше за всіх кричить грабіжник і злодій» - звернення юриста

«Караул! Грабують!» голосніше за всіх кричить грабіжник і злодій» – звернення юриста

«Караул! Грабують!» голосніше за всіх кричить грабіжник і злодій» – звернення юриста
в Новини/Соціальна правда

«Караул! Грабують!» голосніше за всіх кричить грабіжник і злодій».

Так починається відеозвернення до одіозного директора компанії ОМОКС, забудовника ЖК “Чайка”, яке цитує сайт “Комментарии“.

У відеозверненні Артема Шамрая, юридичного представника власників ЖК Чайка Андрія Шишова і Павла Климця, йдеться про те, що саме за таким принципом Олексій Кулагін, який є фігурантом низки кримінальних проваджень, організував свою останню прес-конференцію. Кулагін, вкравши у власників та інвесторів ЖК Чайка корпоративні права та майно, почав кричати, що його грабують.

У відеозверненні Артем Шамрай пропонує Олексію Кулагіну публічно відповісти на кілька питань, що, на думку юриста найвищої кваліфікації, допоможе громадськості побачити нечистого на руку підприємця і шахрая, який ховається за маскою доброчесності.

Першим було запитання про причини, з яких Кулагін приховує своє донецьке та луганське минуле і реальну причину того, що Кулагін з першою дружиною і трьома дітьми втекли з Луганська на початку нульових.

Наступними були запитання щодо громадянської позиції зятя Кулагіна, офіцера збройних сил Російської Федерації, і про нерухомість сім’ї Кулагіних в Криму та в “ЛНР”.

Професійне питання щодо стрімкого кар’єрного і фінансового зростання з нульового рівня до декількох сотень мільйонів напевно потребуватиме не тільки відповіді Кулагіна, але й документальних підтверджень.

Кулагіну належить згадати, коли засновники і акціонери ЖК Чайка Шишов і Климець запросили його на посаду виконроба компанії УкрГаз.

Після питання про нульові активи компанії ОМОКС в 2005 році послідувало запитання про те, чому засновники та інвестори ЖК Чайка Шишов і Климець подарували Кулагіну частку в проекті.

Напевно, викличе посмішку наступне питання про ініціатора створення скульптурної групи в ЖК Чайка, в якій Кулагін і його нинішня дружина Оксана зображені разом із засновниками і власниками ЖК Чайка Шишовим і Климцем.

Були поставлені гострі питання щодо участі Кулагіна в радикальній організації Націократія, яка тероризує низку об’єктів не тільки в ЖК Чайка, але й у інших районах міста, про фінансування вуличних акцій протесту, про партнерство Кулагіна з лідером Антирейдерського союзу Андрієм Семидідьком.

Окремим рядком прозвучало питання про квартири в ЖК Чайка, які Кулагін прямо або побічно передав Андрію Семидідьку.

Відеозвернення завершується питанням про актуальний статус кримінальних проваджень, відкритих щодо Кулагіна СБУ і ГПУ, і провадження, відкритого НАЗК

Заклик до чесних і точних відповідей є фінальною крапкою відеозвернення. Головне, на думку громадськості та активістів, – не допустити фінансових махінацій з боку офісу Олексія Кулагіна, які можуть призвести до драматичних наслідків, як свого часу сталося з постраждалими від нечистоплотних шахраїв Еліта Центру.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: