Пенсії в Україні: влада повідомила важливу новину

Станом на жовтень 2018 року середня пенсія в Україні складає 2577 гривень

Пенсії в Україні: влада повідомила важливу новину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Наступне підвищення пенсій в Україні відбудеться у 2019 році.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики.

Loading...

Він додав, що розмір підвищення визначатиметься за формулою, передбаченою Законом про пенсійну реформу.

“Середня заробітна плата для розрахунку пенсій (в даний час становить 3764 гривні) буде підвищена на коефіцієнт, що дорівнює сумі 50-ти відсотків темпів зростання середньої заробітної плати та 50-ти відсотків темпів зростання інфляції”, – пояснив Рева.

Міністр зазначив, що ресурси для забезпечення чергового зростання пенсійних виплат, мають формуватися як за рахунок власних надходжень Пенсійного фонду, так і за рахунок Державного бюджету.

Разом із тим, за словами Реви, попри дефіцитність Пенсійного фонду, особлива увага приділяється збільшенню його власних надходжень, за рахунок розширення кількості застрахованих осіб а також легалізації зайнятості і заробітних плат.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що з 1 квітня 2019 року буде проведено автоматичний перерахунок пенсій всім працюючим українським пенсіонерам з урахуванням того, що їхній стаж збільшився.

До слова, за інформацією Державної служби статистики, у 2016 році показник тривалості життя становив 66,7 років для чоловіків і 76,5 років для жінок. При цьому відомо, що до пенсійного віку в 60 років доживають близько 80% українців ( 71% чоловіків і 89% жінок).

Джерело: Народна Правда
загрузка...