Кияни отримали нові платіжки за воду: що змінилося

У Київводоканалі роз'яснили алгоритм платежів

Кияни отримали нові платіжки за воду: що змінилося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У листопаді кияни почали отримувати платіжки за минулий місяць, коли були підвищені тарифи на холодне та гаряче водопостачання.

НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН, публікує пояснення Київводоканалу, як сплачувати за послуги, враховуючи, що нові розцінки набрали чинності в середині місяця.

Loading...

Зазначається, що під час нарахувань за усі три послуги (постачання холодної води та відведення холодної й гарячої води) враховано два тарифи – до 13 жовтня включно і після 14 жовтня.

“Аби уникнути плутанини під час розрахунків за двома тарифами, у платіжці буде вказана розрахункова вартість послуг за жовтень 2018 року – тобто середнє арифметичне тарифу, що діяв до 13.10.18, та тарифу, який почався від 14.10.18. Отже, ціна складає: централізоване постачання та відведення холодної води в жовтні – 18,377 грн/1 куб. м; централізоване постачання холодної води в жовтні – 9,543 грн/1 куб. м; централізоване відведення гарячої води в жовтні – 8,845 грн/1 куб. м”, – розповіли у Київводоканалі.

При цьому, перерахунок буде проведено автоматично, інформацію про нові тарифи можна буде дізнатися з повідомлення на оплату послуг.

Крім цього, з 1 грудня “Київтеплоенерго” пропонує підняти тарифи на виробництво тепла на ТЕЦ для населення – на 32 відсотка (1038 гривень за гкал), і для релігійних організацій – у 2,7 рази (1302 гривень за гкал).

До слова, міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що тарифи на тепло і гаряче водопостачання можуть зрости з 1 грудня на 16%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...