У Росії на одному прикладі показали, чому “ДНР-ЛНР” нікчемні

Єдине завдання "виборів" на Донбасі - показати легітимність і демократичність "республік"

У Росії на одному прикладі показали, чому “ДНР-ЛНР” нікчемні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російський політолог Дмитро Орєшкін переконаний, що проведенням так званих “виборів” в “ЛДНР” Кремль намагається створити ілюзію легітимності.

Про це він розповів в коментарі НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Loading...

За словами політолога, Росія використовує цю радянську  модель маніпулювання термінами, щоб показати, що “республіки” легітимні.

“Самі по собі вибори безглузді. Досить згадати «всенародно обраного» і «легітимного» пана Плотницького (екс-ватажка “ЛНР” Ігоря Плотницького – Ред.). Потім прийшли якісь товариші і виявилося, що він – «український шпигун», його взяли за шкірку, перекинули в Росію. На його щастя, не розстріляли, як було би за Йосипа Віссаріоновича, просто заткнули і він десь існує, на поверхню не висовується”, – зазначив Орєшкін.

Як пояснив політолог, всі розуміють суть цих “виборів” на Донбасі, яка зводиться до одного: як Москва поставила, так вона й прибере.

“Новим «загальнонародно обраним» став пан Пасічник. Приблизно з таким саме набором прав і повноважень, як і Плотницький. А пан Корнет (так званий “міністр МВС “ЛНР”, з конфлікту з яким почалося відсторонення Плотницького від влади в Луганську – Ред.) кудись подівся. Може, в нього є якісь звання, але де-факто в Луганську призначений новий начальник”, – повідомив Ореєшкін.

Політолог наголосив, що в Москві, говорячи про “вибори” в “ЛДНР”, звертають увагу саме на волю народу і демократію.

“Це так, як казав товариш Сталін: мовляв, якби наша влада була не милою людям, особливо на піку колективізації, народ вигнав би радянську владу, а він не вигнав, значить влада правильна й відповідає сподіванням народу. Це при тому, що спробуй владу Сталіна прожени, коли у влади є фізично зброя, а в суспільства немає. Тут схожий випадок”, – резюмував Орєшкін.

Повний текст інтерв’ю з Дмитром Орєшкіним читайте тут:  Путін побоюється удару України, в цирку з “ДНР-ЛНР” одна мета – російський політолог Орєшкін

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...