Томос про автокефалію: екс-нардеп пригрозив Україні на російському ТБ, відео

Ігор Марков погрожує Україні бійнею

Томос про автокефалію: екс-нардеп пригрозив Україні на російському ТБ, відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-нардеп України Ігор Марков, який втік у Росію, в ефірі пропагандистської програми “Вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1” пригрозив, що російські окупанти влаштують бійню в Україні, захищаючи прихожан УПЦ МП.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Марков розпочав з того, що порадів окупації Криму Росією.

У якійсь момент присутній у студії український політолог Василь Вакаров, запитав у Маркова, громадянином якої країни він є, на що той відповів: – “”Я — громадянин України і Росії. У мене два громадянства. А що ти думав, я почну відмовлятися? І ще раз подякую російській владі за те, що мені та моїм дітям надали громадянство”.

Після цього депутат-втікач почав впадати у істерику та вирішив згадати надання Україні томосу.

“Дайте нам, с*ка, тільки привід, із церквою! Ось дайте нам привід уже! Всі, хто туди зайдуть, питання тільки в одному: як сприйме світова спільнота — або миротворцями, або окупантами. Але нас назвуть в будь-якому випадку, ким би ми там не були, окупантами. По-іншому питання вирішитися в Україні не зможе. Ви ці 20 парафій, які Варфоломію пообіцяли, ви у кого їх забрати збираєтеся? У Філарета? Ні! Ви хочете у нас забрати! Ви хочете наші храми передати розкольникам, ви хочете наші лаври забрати! Ось тільки дайте привід — і кров’ю харкнете! Ось це вам точно обіцяю!” — розпалився неадекватний Марков.

Нагадаємо, це вже не перша скандальна заява Маркова з цього приводу на росТБ – “Хто спілкується з розкольниками, той сам стає розкольником. Хто спілкується – той стає опущеним. Ось Варфоломій сьогодні став опущеним в православному світі”, – заявив депутат-втікач наприкінці жовтня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...