Янукович у лікарні: в Росії зробили цікавий натяк

Янукович у лікарні: в Росії зробили цікавий натяк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Росії натякнули, що екс-президент України Віктор Янукович використовує свою госпіталізацію як причину не з’явитися в суд за звинуваченням у державній зраді.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Gazeta.ru“.

Loading...

Нагадаємо, Віктор Янукович отримав серйозні травми хребта і коліна під час гри в теніс і був госпіталізований в НДІ швидкої допомоги ім. Н.В. Скліфосовського, а потім переведений у приватну клініку.

У самому НДІ підтвердили, що Янукович був у них — але після надання допомоги був відпущений.

«Він був, але вже не лежить у нас. Поступив у п’ятницю, йому була надана допомога, відпущений у той же день», — заявили в довідковій

У ЗМІ звернули увагу, що Янукович не перший, хто використовує спортивну травму як поважну причину.

У серпні нинішнього року в Білому домі пояснили відсутність прем’єр-міністра Дмитра Медведєва на публічних заходах спортивною травмою.

У грудні 2015 року на той момент віце-прем’єр уряду РФ Дмитро Рогозін пропустив два засідання уряду поспіль, після чого в ЗМІ з’явилася версія, що він вистрілив собі в ногу під час тренування в тирі. Представники політика це спростували. Але в наступному році він дійсно прострелив собі ногу під час зйомок кліпу, де вправляється в стрільбі. Поранення не дозволило чиновнику піти на передноворічний прийом у Кремлі, який проходив 26 грудня.

У 2014 році президент Росії Володимир Путін на засіданні наглядової ради оргкомітету «Росія-2018» розповів про те, як одного разу зламав ключицю, граючи у футбол. Путін зазначив, що все життя він займався дзюдо без серйозних травм.

У тому ж році президент Білорусії Олександр Лукашенко переніс операцію на колінному суглобі. Операція була плановою, але через щільний графік президента її не виходило провести раніше. Причиною хірургічного втручання стала травма, отримана на хокейному тренуванні.

Нагадаємо, колишній керівник Служби безпеки  екс-президента України Віктора Януковича Костянтин Кобзар заявив, що   готовий свідчити в суді після появи в ЗМІ інформації про участь підозрюваного в отруєнні екс-агента ГРУ Сергія Скрипаля Анататолія Чепіги (“Руслана Боширова”)  в організації втечі для Януковича.

Джерело: Народна Правда