Товариші стріляли у спину: з’явилось відео втечі солдата КНДР до Південної Кореї

Товаришам по службі солдата армії КНДР, що зважився на втечу, довелося стріляти у спину другові

Товариші стріляли у спину: з’явилось відео втечі солдата КНДР до Південної Кореї
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Північнокорейський військовослужбовець, син генерала, який рік тому втік через кордон у Південну Корею, розповів шокуючі подробиці своєї втечі.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Радіо.Свобода.

Колишній солдат корейської народної армії в інтерв’ю японським ЗМІ розповів, що йому довелося бігти в листопаді 2017 року, оскільки він у стані алкогольного сп’яніння після сварки з друзями не зупинився на блок-посту. За порушення статуту в КНДР передбачена смертна кара, тому солдат зважився на втечу, про яку не шкодує.

Камери спостереження на південнокорейської стороні демілітаризованої зони на кордоні з КНДР зняли, як військовий автомобіль наближається до розмежувальної лінії і потрапляє в канаву, людина вискакує з машини і біжить від прикордонників, які відкрили вогонь по втікаючому.

Пораненому довелося перечікувати в укритті на південнокорейської стороні, а вже вночі до нього наблизилися солдати Збройних сил Республіки Корея.

Товариші стріляли у спину: з’явилось відео втечі солдата КНДР до Південної Кореї

Важкопораненого військовослужбовця, який практично стік кров’ю, ледве встигли доставити в лікарню, звідки він був виписаний тільки в лютому 2018 року і все ще продовжує лікування.

Втікач зазначив, що стріляли йому в спину його товариші по службі, однак він не тримає на них зла, тому що в іншому випадку його колишніх друзів суворо б покарали.

“Якби я був на їхньому місці, я б зробив те ж саме”, зізнався дезертир.

Син північнокорейського генерала розповів, що на батьківщині він належав до “вищого класу”, однак, як і більшість його однолітків, не мав надмірної симпатії до диктатора Кім Чен Ина.

За словами колишнього жителя КНДР, молоде покоління в Північній Кореї здебільшого байдуже до політики та лідерів, які її уособлюють, у них немає почуття вірності, особливо при масовому зубожінні та економічних проблемахв країні.

Нагадаємо, Південна Корея оголосила про примирення з КНДР, а Кім Чен Ин і Мун Чже Ін домовилися вивести військових з демілітаризованої зони, а також роззброїти персонал прикордонного пункту Пханмунджом.

Джерело: Народна Правда