Бойовики “ДНР” заявили про “спробу теракту” день “виборів” і показали відео з “підозрюваним”

За встановлення пристрою "агенту СБУ" навіть пропонувалося 10 тисяч гривень винагороди

Бойовики “ДНР” заявили про “спробу теракту” день “виборів” і показали відео з “підозрюваним”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики т.зв. “ДНР” заявили про запобігання диверсії Служби безпеки України, в ході якої силовики мали намір зірвати незаконні “вибори” ватажка і “депутатів”.

У день “псевдовиборів”, 11 листопада, у підсобному приміщенні однієї з “виборчих дільниць” був затриманий “агент” СБУ, який нібито передав пристрій із запальною сумішшю члену дільничної комісії, щоб той заклав пристрій в контейнер з бюлетенями, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Loading...

Обладнаний електрозапальником і таймером пристрій мав спрацювати після транспортування даного контейнера у “Центрвиборчком”, де, згідно з підступним плануом українських спецслужб, сталася б масштабна пожежа, яка могла б призвести до численних жертв.

Пристрій планувалося приєднати проводами до таймеру, запальник ж закласти в бюлетені, один з яких повинен був бути змазаний спеціальним гелем. В результаті повинно було статися загоряння, яке знищило б всі бюлетені.

“Викритий” агент нібито був завербований напередодні виборів. Наголошується, що українські спецслужби звернули увагу на нього в чаті одного з кросплатформених месенджерів, в якому той негативно висловлювався про “ДНР” і “вибори”.

Нагадаємо, явка на “виборах” ватажків “ЛДНР” переплюнула навіть явку на виборах Путіна в 2018 році.

Також ми писали про те, як «коронували» нового ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна, і його “колегу”, ватажка “ЛНР” Леоніда Пасічника.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...