Політ на Марс: Ілон Маск здивував новою назвою ракети

Ракета повинна доставляти астронавтів на Місяць і перекидати колоністів на Марс

Політ на Марс: Ілон Маск здивував новою назвою ракети
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Бізнесмен Ілон Маск, автор таких відомих проектів, як: Tesla, SolarCity, SpaceX, The Boring Company і HyperLoop вирішив перейменувати ракету для польотів на Марс.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив на своєму каналі в Twitter.

Loading...

“Переименую Big Falcon Rocket на Starship”, – повідомив він. Пізніше він додав, що пілотована частина і верхні ступені матимуть назву “Зореліт”, а повторно використовуваний  нижній ступінь – Super Heavy (“Суперважкий”). Як відомо, нижній ступінь потрібен для того, щоб вивести Starship на орбіту, для міжпланетних польотів він не потрібний.

Політ на Марс: Ілон Маск здивував новою назвою ракети

Зазначимо, за задумом фахівців зі SpaceX, ракета повинна доставити астронавтів на Місяць, а після перекинути колоністів на Марс. На ракеті розмістять 31 двигун, а космічний корабель, закріплений на ракеті, матиме власні 6 двигунів. Корабель повинен вмістити до 120 осіб (по троє в 40 кабінах).

Нагадаємо, 15 листопада компанія SpaceX здійснила 18-й старт з початку 2018 року — з космодрому на мисі Канаверал (Флорида) відбувся пуск ракети-носія Falcon 9 з катарським комунікаційним супутником Es’hail-2. Перший ступінь ракети-носія відокремився через три хвилини після старту і приземлився на морську платформу, яка носить назву «Of course I still Love You» в Атлантичному океані. Таким чином перший ступінь здійснив вже другий поспіль політ у космос, перший політ був ще в липні, коли запускали канадський супутник Telstar 19 V. Telstar 19 розмістили над Бразилією, очікується, що супутник відпрацює на орбіті, як мінімум, 15 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...