Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Українцям пообіцяли підвищення пенсій: хто та коли отримає більше

Українцям пообіцяли підвищення пенсій: хто та коли отримає більше

Пенсії виростуть на 62 гривні

Українцям пообіцяли підвищення пенсій: хто та коли отримає більше
в Економічна правда/Новини

3 1 грудня в Україні зросте мінімальний розмір  і складе  1497 гривень, тобто пенсії підвищаться на 62 гривні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Урядовий портал.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що в Україні зростуть мінімальні пенсії – вони підвищаться на цілих 62 гривні. За словами Розенка, перерахунок будепроведено всім пенсіонерам, розмір пенсій яких залежить від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

“З 1 грудня більше 10 мільйонів громадян отримають осучаснені пенсії. Виплати зростуть приблизно на 12-17%”, – заявив Розенко в ефірі “Еспресо.TV”.

Крім того, чергове підвищення пенсій відбудеться також з 1 січня. Воно торкнеться близько 500 тисяч пенсіонерів, а також військових пенсіонерів. Знову зрости пенсії мають  у березні 2019 року.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що з 1 квітня 2019 року буде проведено автоматичний перерахунок пенсій всім працюючим українським пенсіонерам з урахуванням того, що їхній стаж збільшився. Осучаснені пенсії отримають військові пенсіонери і працюючі пенсіонери.

Раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева нагадав про диференційований підхід держави до претендентів на отримання пенсії – вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми. За словами міністра, пенсійна реформа проведена зі збереженням базового пенсійного віку. А вік виходу на пенсію залежить від виконання умов пенсійної програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: