Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Рада схвалила скандальний закон про податок на посилки з-за кордону

Рада схвалила скандальний закон про податок на посилки з-за кордону

За законопроект віддали голоси 236 нардепів при мінімально необхідних 226

Рада схвалила скандальний закон про податок на посилки з-за кордону
в Економічна правда/Новини

Верховна Рада ухвалила скандальний закон №9260 про ПДВ на посилки, вартість яких перевищує 100 євро для одного одержувача.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, голосами “за” податок підтримали 236 народних депутатів.

У законі пропонується встановити перехідний період (з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року), протягом якого податком на додану вартість будуть обкладатися товари, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 150 євро.

Нагадаємо, 5 листопада Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду законопроект № 9260 про внесення змін в Податковий кодекс. Даний документ передбачає перегляд ставок деяких податків і зборів, серед яких податок на тютюнові вироби, користування надрами, користування лісом та ПДВ на ввезення міжнародних поштових відправлень на суму понад 100 євро.

Через кілька днів Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №9260 з поправками до Податкового кодексу та інші законодавчі акти про підвищення акцизного податку. 8 листопада за відповідний законопроект проголосували 233 народних депутата.

Законопроектом, зокрема, передбачається збільшити з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9%, підвищити ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю стаціонарними джерелами з 0,41 грн за тонну до 10 грн/тонна і передбачити поетапне підвищення ставки до рівня 30 грн за тонну у 2023 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: