Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда В Україні скасували норму про "три посилки": детально про зміни

В Україні скасували норму про “три посилки”: детально про зміни

В Україні скасували норму про “три посилки”: детально про зміни
в Економічна правда/Новини

Депутати Верховної Ради скасували нову норму про “три посилки” у місяць, за отримання яких українці могли не сплачувати податки.

Разом з тим, з 1 липня 2019 року посилки вартістю понад 100 євро будуть обкладатися податком і митом, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Народні депутати підтримали законопроект №9260 про внесення змін в Податковий кодекс.

Тим самим закон скасовує норму попереднього проекту закону, яка передбачала встановлення ліміту в три посилки в місяць неоподатковувані податками вартістю до 150 євро.

В даний час українці зможуть отримувати необмежену кількість закордонних посилок вартістю до 150 євро і не платити з них податки і мито.

За нормами нового закону, при ввезенні в Україну товарів для одного одержувача вартістю понад 100 євро на них пропонується нараховувати ПДВ і мито у розмірі 10 відсотків від суми, яка перевищує ліміт.

Нагадаємо, Верховна Рада у п’ятницю, 23 листопада, підтримала у другому читанні законопроект №9000 про державний бюджет на 2019 рік.

Нагадаємо, що в проекті бюджету на 2019 рік врахували доходи, які повинні надійти від нових правил розмитнення автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: