“Війна євроблях”: Порошенко підписав скандальний документ

”Війна євроблях”: Порошенко підписав скандальний документ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Петро Порошенко підписав закон, відомий як “закон про євробляхи”, документ передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на іноземній реєстрації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланям на Facebook та Twitter Порошенка.

Loading...

“Війна євроблях”: Порошенко підписав скандальний документ

“Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду”, – написав Порошенко у Twitter.

“Війна євроблях”: Порошенко підписав скандальний документ

“Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків”, – додав Порошенко у дописі у Facebook.

На цю новини користувачі мережі відреагували по різному

“Своім одним підписом Порошенко позбавив себе 2 мільйонів голосів на майбутніх виборах!!!! Це свідчить про те що чинний президент зовсім не орієнтується як живе простий народ, для якого авто не розкіш а засіб щоб вижити!!! Ганьба!!!”, “Нарешті! У суперечці законослухняних і хитрожопих поставлена крапка. Податки повинні платити всі а не тільки «лохи» як думають деякі”, “Все вірно. Халява має закінчитись. Мито цілком реальне. І на обліку ці бляхасті будуть та менше тікатимуть з місць дтп”, – пишуть українці.

“Війна євроблях”: Порошенко підписав скандальний документ

Нагадаємо, що в проекті Держбюджету на 2019 рік врахували доходи, які повинні надійти від нових правил розмитнення автомобілів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...