Атака на українські кораблі в Азовському морі: Росія вжила радикальних заходів

Атака на українські кораблі в Азовському морі: Росія вжила радикальних заходів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Окупаційна влада Криму закрила прохід суден по Керченській протоці після інциденту за участю російських та українських кораблів, коли буксир ВМС України був протаранений російським прикордонним катером.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення «РИА Новости».

Loading...

Зокрема повідомляється, що «гендиректор підприємства «Кримські морські порти» Олексій Волков заявив: «Прохід через Керченську протоку для цивільних суден закрито».

Дане рішення було прийнято «в цілях безпеки».

У неділю, 25 листопада, «прикордонне управління ФСБ по Криму» повідомило про порушення трьома українськими військовими кораблями морського кордону РФ. Українські кораблі, що рухались в бік Керченської протоки, нібито небезпечно маневрували і не підкорялись вимогам російської влади.

У Міністерстві закордонних справ України пообіцяли відреагувати на агресивні дії Росії щодо українських військових кораблів. Такі дії РФ у відомстві розцінюють як порушення норм Статуту ООН та Конвенції ООН з морського права. У міністерстві також зазначили, що будуть прийняті «належні заходи дипломатичного і міжнародно-правового реагування».

Нагадаємо, як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, у ВМС ЗСУ заявили, що кораблі РФ скоїли агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Зокрема один український корабель був протаранений російським судном.

Джерело: Народна Правда