Таран кораблів в Азовському морі: росіяни показали свої фото

Таран кораблів в Азовському морі: росіяни показали свої фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Окупаційна влада Криму повідомила свою версію інциденту з участю трьох кораблів ВМС України.

За даними “прикордонного управління ФСБ по Криму” у неділю, 25 листопада, українські кораблі перетнули державний кордон Росії, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс”.

У заяві “прес-служби прикордонного управління ФСБ по Криму” зокрема повідомляється, що три кораблі ВМС України перетнули державний кордон РФ в порушення статей Конвенції ООН по морському праву та «неправомірно зайшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря» Росії.

Далі українські кораблі продовжили рух до Керченської протоки, в якій «діє дозвільний порядок руху» згідно з графіком, «затвердженим капітаном російського морського порту». Заявки української сторони нібито не були подані встановленим порядком і тому «в графік проходу кораблі не включено». Крім того, прикордонники РФ заявили, що українські “кораблі небезпечно маневрують”, і нібито “не підкоряються законним вимогам російської влади”.

Нагадаємо, як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, у ВМС ЗСУ заявили, що кораблі РФ скоїли агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Зокрема один український корабель був протаранений російським судном.

Джерело: Народна Правда