Харківська трагедія: Дронов може отримати більше, ніж Зайцева

В суді намагаються приховати факт наркотичного сп'яніння Зайцевої, щоб пом'якшити покарання

Харківська трагедія: Дронов може отримати більше, ніж Зайцева
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Обвинувачений у справі про смертельну ДТП у Харкові Геннадій Дронов може отримати більший термін, ніж інша фігурантка розслідування  – Олена Зайцева.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила на своїй сторінці у Facebook адвокат потерпілих Лариса Матвєєва.

За словами адвоката, експерти не змогли встановити ступінь провини кожного з учасників ДТП, тому з дуже великою ймовірністю суд наближається до того, щоб визнати рівною провину обох обвинувачених.

“В обвинувальному акті щодо Зайцевої відзначили дві пом’якшувальні обставини і жодної обтяжливої, оскільки досі не знайшли і не допитали лікаря-нарколога Олену Федірко”, – зазначила Матвєєва.

Харківська трагедія: Дронов може отримати більше, ніж Зайцева

За словами адвоката, це все  робиться для того, щоб про стан Зайцевої, викликаний вживанням наркотичних засобів, як обтяжливу обставину, забути і в суді”, — додала адвокат.

У підсумку, за словами Матвєєвої, у суді провину Зайцевої та Дронова визнають рівною і малоймовірно, що при цьому Зайцева отримає 10 років.

“Дронов, не визнаючи провини, дуже реально може отримати більше, ніж Зайцева. Такими методами робиться все, щоб зменшити відповідальність Зайцевої. Причому роль прокурорів тут, незважаючи на те, що вони представляють сторону обвинувачення, одна з вирішальних”, — додала адвокат.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Марина Ковальова – пасажир автомобіля Lexus, яким керувала в момент ДТП Олена Зайцева, намагалася переконати суд у тому, що машина в’їжджала на перехрестя зі швидкістю 75 км/год на миготливе зелене світло світлофора.

Нагадаємо, стало відомо про те, що суд продовжив запобіжний захід (утримання під вартою без права внесення застави) Зайцевої та Дронову до 5 січня 2019 року.

Джерело: Народна Правда